10 صفت خاص یک فرد دوست داشتنی

10 صفت خاص یک فرد دوست داشتنی
قیمت: 2500 تومان

از مجموعه کتابهای فست بوک

10 صفت خاص یک فرد دوست داشتنی 

10 عادت افراد جذاب و خوش‌رفتار که همه را حیرت‌زده می‌کنند 

مي‌خواهم قلوب ديگران را تسخير کنم ! 

36 روش برای داشتن جذابیت بیشتر

10 ترفند روانشناسی برای تاثیرگذاری بیشتر

چگونه روابطمان را با دیگران عمیق‌تر کنیم؟

 

    مقدمه

 تصور کنید به سر کار می‌روید و همه همکارانتان با لبخند و اشتیاق از شما استقبال می‌کنند; و همانطور که از بین همکارانتان می‌روید احساس یک ستاره سینما به شما دست می‌دهد. به شما دست می‌دهند, به پشتتان می‌زنند و درکل احساس برتری می‌کنید. با تمام همکارانتان دوست هستید و رئیس‌تان شما را دوست دارد.

اگر یک فرد دوست داشتنی باشید, این اتفاقات برایتان هر روز پیش می‌آید. اگر فکر می‌کنید این موارد چیزهایی هستند که احتمالا هرگز نمی‌تواند برایتان اتفاق بیافتد پس من به شما در این زمینه مهارت‌های اجتماعی را یادآوری می‌کنم, مثل هر مهارت دیگر, این مهارت نیز با یادگیری امکان پذیر می‌شود; و با کمی تمرین شما هم می‌توانید موقعیت‌های این چنین را تجربه کنید, و با زندگی اجتماعی فعالی به خانه برگردید.

در این کتاب چند ویژگی ذکر شده است که انسان‌های دوست داشتنی به اشتراک گذاشتند. اگر اینها را در خودتان پرورش بدهید, به جمع کسانی می‌پیوندید که تعطیلات آخر هفته را با دوستانشان سپری می‌کنند, شب‌ها به مهمانی دعوت می‌شوند, و روزها در جمع همکارانی هستند که برایشان عشق و احترام قائلند.

    

10 صفت خاص یک فرد دوست داشتنی

 

  1. آنها احساس نا امنی نمی‌کنند

انسان‌های دوست داشتنی احساس ناامنی درونی ندارند. طرز فکرشان اینگونه است “من شرط می‌بندم آن شخص انسان بزرگی است, من باید بروم و او را بهتر بشناسم.” اگر احساس نا امنی نسبت به دیگران دارید از مکان‌های مثبت شروع کنید. اگر کلا در شرایطی نیستید که نسبت به دیگران احساس امنیت بکنید, اعتماد بنفس هر چند مصنوعی باعث می‌شود که این حس نا امنی را کنار بگذارید.