حرف هایی که نباید به مردی که همسر شماست بگویید

حرف هایی که نباید به مردی که همسر شماست بگویید
قیمت: 2500 تومان

حل المسائل زندگی مشترک

فهرست 

خانم‌ها! مراقب حرف‌هاي‌تان باشيد! ......................... .5

6 کار زنانه برای دیوانه کردن مردها! ............................19

8 خطر جدی در زندگی مشترک ..................................23

12 راز زنانی که شوهرشان عاشقشان است ............30

تمام مشخصاتي كه از ما مردان نمي‌دانيد ....................43

با این 8 اشتباه شوهرتان را از دست میدهید .............47

رازهایی که هر زنی باید بداند! ................................55

 

 

خانم‌ها! مراقب حرف‌هاي‌تان باشيد!

شنيدن بعضي جملات مرد‌ها را ويران مي‌كند

 

شما چه مي‌گوييد؟ همسرتان چه مي‌شنود؟

اگر مي‌خواهيد زندگي موفقي داشته باشيد حساسيت‌هاي همسرتان را بشناسيد و نگذاريد بيان اين 9 جمله اين دنياي عاشقانه را روي سرش خراب كند

وقتي كه خودتان را با اطرافيان‌تان مقايسه مي‌كنيد، فكر مي‌كنيد عاقل‌ترين زوج جهان هستيد. از نظر شما خيلي از آن‌ها اشتباهات ساده اما وحشتناكي را مرتكب مي‌شوند كه شما از آن پرهيز مي‌كنيد و از اين‌كه خودشان از اشتباهات‌شان باخبر نيستند، تعجب مي‌كنيد. جالب است بدانيد كه همين اطرافيان پراشتباه نيز در مورد شماهم چنين قضاوتي مي‌كنند. آن‌ها به اشتباهات ساده اما وحشتناك‌تان نگاه مي‌كنند و همان جملات را در ذهن‌شان مرور مي‌كنند. براي اين‌كه اين موضوع را بهتر درك كنيد و دست از گفتن جملاتي كه در عين سادگي زندگي مشترك‌تان را ويران مي‌كنند برداريد، چند نمونه از گلايه مردان خوشبختي را براي‌تان مطرح مي‌كنيم كه احتمال دارد زندگي عاشقانه‌شان همين روز‌ها از هم بپاشد.

 

مرد بي‌اعتماد به نفس، مرد مرده است

علي 38 سالش است. 7 سال است كه با همسرش ازدواج كرده و معتقد است كه زندگي‌شان را با عشق شروع كرده‌اند و هنوز هم يكديگر را دوست دارند اما در زندگي خوشبخت آن‌ها هم مسائلي وجود دارد كه موجب رنجش و بحث مي‌شود. او معتقد است همسرش هيچ عيب بزرگي ندارد اما با گفتن بعضي حرف‌ها، آرامش زندگي‌شان را به هم مي‌ريزد و اعتمادبه‌نفس او را از بين مي‌برد. او نمي‌گويد كه حق با همسرش نيست و اشتباهي را مرتكب نمي‌شود بلكه مي‌گويد: «اگر همسرم با اين جملات به من حمله نكند حاضرم به اشتباهاتم اعتراف كنم و تمام تلاشم را براي جبران كردن‌شان انجام دهم.» اگر مي‌خواهيد كه عشق‌تان ابدي باشد، جملاتي كه علي را آزار مي‌دهد و موجب دعوا در زندگي مشترك‌شان مي‌شود را بخوانيد و از آن‌ها پرهيز كنيد.

 

  • تقصير تو بود