حرف هایی که نباید به زنی که همسر شماست بگویید

حرف هایی که نباید به زنی که همسر شماست بگویید
قیمت: 2500 تومان

همه آنچه همسران باید بدانند

فهرست 

9 اشتباه مردانه در زندگی زناشویی و راه حل آن ........ .5

با 10 قدم بهترین شوهر دنیا شوید! ..............................19

رفتارهای مردانه مورد علاقه خانم­ها چیست؟ ...............25

حرف‌هایی که نباید به زنی که همسر شماست بگویید 37

8 اشتباه مردانه در زندگی مشترک ................................42

مردانی که همسرشان شاغل است، بخوانند .................47

آقایان! همسرتان به این جملات نیاز دارند ...................51

با این روش­­ها دوباره همسرتان را جذب کنید .............58

 

9 اشتباه مردانه در زندگی زناشویی

و راه حل آن

 

تا به حال شنیده­اید که زبانی که زنان حرف می­زنند متفاوت از زبانی است که آقایان استفاده می­کنند. مثلا وقتی یک خانم می­گوید «‌حرفش را نزن، اصلا برایم مهم نیست­»، در واقع می­خواهد به طرف مقابل بفهماند که نه تنها موضوع برایش مهم است بلکه باعث ناراحتی­اش هم شده است. اما کمتر مردی است که این موضوع را بداند و تعبیر درستی از آن داشته باشد، حالا این موضوع ساده را به تمام وجوه زندگی تعمیم دهید تا درک کنید زنان چه رازهای بزرگی هستند.

            مردانی که نتوانند راز شخصیت زنان را کشف کنند خواه ناخواه دچار اشتباه­های بزرگی در قبال آنها می­شوند تا جایی که ممکن است زندگی و رابطه­شان تحت الشعاع قرار بگیرد. در این مطلب شما را با ۹مورد از این اشتبا­هات رایج مردها آشنا می­کنیم تا شاید کمی به مردها کمک شود که رفتار همسرشان را رمزگشایی کنند.

تفاوت­هایی از دوران غارنشینی

بیشتر زوج­ها اگر بخواهند رابطه­ای موفق داشته باشند به حرف زدن اهمیت زیادی می­دهند، اما با این همه حرف زدن باز هم مردها می­گویند که فکر می­کنند زنان یک راز بزرگ هستند و نمی­توان از کار آنها سر درآورد و همین عدم شناخت باعث می‌شود که اختلاف عقیده­ای کوچک مثل جارو کردن خانه یا چیدن ظرف­ها در ماشین ظرفشویی منجر به دعوایی اساسی شود و به جاهایی برسد که طرفین شروع کنند از همه چیز و حتی خانواده­های هم ایراد گرفتن.

در این مواقع نمی­توان گفت هر دو طرف بی­تقصیرند ولی شاید تقصیر چندانی نداشته باشند و همه اینها ناشی از تفاوت دیدگاه‌هایشان باشد. باید بدانید خانم­ها و آقایان بیشتر از آنکه فکرش را بکنید با هم متفاوت هستند. دکتر آلیسون آرمستانگ، روانشناس کالیفرنیایی می­گوید: این تفاوت­ها از همان دوران غارنشینی تا زندگی­های مدرن امروزی در زندگی زنان و مردان وجود داشته است.

 

 

 

اشتباه یک :

چرا مردها حرف خانم­های­شان را گوش نمی­کنند؟

 

            به نظرتان آشنا نمی­آید؟ بیشترین شکایت خانم­ها این است که مردشان به حرف آنها گوش نمی­دهد.