1001 طرح ماتی مرگبار

1001 طرح ماتی مرگبار
قیمت: 30000 تومان

1001 طرح ماتی مرگبار

ناشر: انتشارات گامبیت
| سال چاپ 2011
| تعداد صفحه: 304
| قیمت 30000 تومان |

1001 طرح ماتی با روش تدریس بسیار زیبای استاد بزرگ جان نان ، شما را با شاکله مهمترین و حیاتی ترین بخش شطرنج که ثمره تمام زحمات خویش را بدست خواهید آورد ،یعنی کیش و مات ، آشنا میکند.
تفاوت نمیکند در چه سطح مسابقات و یا در چه سطح کلاس بازی ای قرار دارید ، روش تدریس ژرف و عمیق این کتاب و در عین حال سادگی بیان طرحها ، شما را به گونه ای مهیا میسازد که همواره رقیبانتان را شگفت زده کنید.
با حل مسایل تاکتیکی این کتاب و تمرکز به یک به یک موقعیتهای آن، که تماما برگرفته از بازیهای حقیقی است پس از مدتی بطور کاملا محسوس شما دارای یک کتابخانه گسترده از طرحها و الگوههای ماتی مهم و اساسی در ذهن خویش خواهید شد که در بازیها و تورنمنت های پیش رو با همانند سازی این موقعیتها به روش موفقیت و پیروزی دست خواهید یافت.
یک به یک مسایل این کتاب بارها و بارها بررسی شده اند و سطح بندی دقیقی را دنبال میکنند بالطبع لازم است همانطور که در پایان مباحث درس ها خواهید دید پس از حل هر یک از طرحها در جداول مربوطه به خود امتیاز دهید و نهایتا به یک جمع بندی از سطح فنی و نقاط ضعف و قوت خویش بدست خواهید آورد.
فصل آخر کتاب شاید هم اکنون شما را به چالشی شدید بکشد اما جای هیچ نگرانی نیست با تعقیب تک به تک دروس از ابتدا تا انتها شما در پایان بسادگی از عهده حل تمام مسایل آن فصل و از همه مهمتر مسابقات پیش رو، برخواهید آمد.