ریاضیات (2) - میکروطبقه‌بندی 94

ریاضیات (2) - میکروطبقه‌بندی 94
قیمت: 20000 تومان

ریاضیات (2) - میکروطبقه‌بندی 94

ریاضیات (2) - میکروطبقه‌بندی 94

میکرو طبقه بندی

این کتاب بر مبنای دانسته‌های دانش‌آموز سال دوم دبیرستان و منطبق با کتاب درسی نوشته و سعی شده است که نکات و مفاهیم کتاب ریاضی سال دوم دبیرستان به طور ساده و قابل فهم برای دانش‌آموز بیان شود و در عین حال نیاز دانش‌آموزان به انواع تست‌ها را مرتفع نماید. در مورد این کتاب ذکر چند نکته ضروری است:

درسنامه‌ها: در درسنامه‌ها تمام نکات لازم و مهم به همراه مثال‌هایی برای درک بهتر مطلب ارائه شده اند.

تست‌ها: در کتاب حاضر تمام سؤالات منتخب کنکورهای سراسری و آزاد رشته‌های ریاضی، تجربی، فنی و حرفه‌ای و انسانی که منطبق با دانسته‌های دانش‌آموز سال دوم باشند، آورده شده است. هم‌چنین تست‌ها با دقت و وسواس بسیاری طرح و چیده شده و در هر فصل تست‌های متنوع و جدید بسیاری آمده است. در جلوی برخی تست‌ها چندین آدرس دیده می‌شود که نشان از اهمیت بالای مطالب مربوط به آن تست را دارد.

پاسخ‌ها: پاسخ‌های کتاب به صورت کاملاً تشریحی بیان شده‌اند تا دانش‌آموز سال دوم هیچ مشکلی احساس نکند. هم‌چنین در بسیاری از پاسخ‌های تست‌ها، راه‌حل‌های مختلف و متنوع آورده شده‌اند تا آن‌هایی که خود را برای آزمون مهیا می‌کنند دارای منبعی قوی باشند.

مروری بر خلاصه:

* ارائه‌ درسنامه‌های جامع منطبق با آخرین تغییرات کتاب درسی و کنکور به همراه پرسش و پاسخ صدها دانش‌پژوه‌ها

* ارائه‌ تمام پرسش‌های چهارگزینه‌ای کنکورهای سراسری آزاد داخل و خارج از کشور در تمامی رشته‌های ریاضی، تجربی، انسانی و فنی و حرفه‌ای با پاسخ‌های کاملاً تشریحی و راه‌حل‌های ساده

* بیان نکات تستی مهم در درسنامه‌ها و پاسخ‌ها

* ارائه‌ پرسش‌های چهارگزینه‌‌ای تألیفی و تعیین سطح تست‌های دشوار

* تحلیل پرسش‌ها، مثال‌ها و تمرین‌های کتاب درسی در قالب تست

* به همراه كنكورهاي سراسري داخل و خارج از كشور 93 و 94 به پیوست

 


قیمت  : 200000  ريال